Maszyny do spinania palet

Maszyny StraPack zaprojektowane są do szybkiego pakowania produktów na paletach taśmą polipropylenową oraz poliestrową twardą. Rekomendowane są wszędzie tam, gdzie automatyczne urządzenia są za drogie lub narzędzia ręczne za wolne w wykonywaniu opasań taśmą.

Seria AQ do spinania palet Maszyny pakujące serii AQ to obecnie to jedyne na rynku maszyny tego typu, za pomocą których można używać do spinania taśmy z tworzywa PP i PET bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów maszyny. Maksymalna siła naciągu taśmy wynosi 70 kg. »
Seria D-53 do spinania palet Maszyny serii D-53 zaprojektowane zostały do szybkiego i ekonomicznego spinania większości rodzajów palet przy użyciu standardowej taśmy polipropylenowej. Pozwalają skrócić czas pakowania palet o połowę w porównaniu do czasu opasywania za pomocą narzędzi ręcznych. Spinanie odbywa się w sposób nie wymagający wysiłku. »
Seria RQ do spinania palet Maszyny serii RQ zaprojektowane zostały do szybkiego pakowania produktów na paletach taśmą polipropylenową oraz poliestrową twardą. Maszyny rekomendowane są wszędzie tam, gdzie automatyczne urządzenia są za drogie lub narzędzia ręczne za wolne w wykonywaniu opasywań taśmą. »
Maszyna do spinania palet D-53 PLT 2 Maszyna spinająca D-53 PLT 2 zaprojektowana jest do szybkiego i ekonomicznego spinania większości rodzajów palet przy użyciu standardowej taśmy polipropylenowej. »
Maszyna do spinania palet AQ-7PLT Maszyna do spinania palet AQ-7 jest tańszą wersją maszyny bandującej RQ-8 z zachowaniem jej perfekcyjnej, niezawodnej pracy z taśmą o szerokości 5mm i 6mm. »

Scanpack Przemysłowe Systemy Opakowań

ScanPack Spółka Jawna

Ostrzeszów:
ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 62 586 01 10

E-mail:
biuro@scanpack.pl

Poznań:
ul.Żonkilowa 14
60-175 Poznań
zobacz dojazd »

Telefon:
+48 61 867 73 92

E-mail:
poznan@scanpack.pl

Możesz być powiadamiany o nowościach i ofertach specjalnych.

Dołącz do Newslettera !
Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!